بعد از ظهر” در تلویزیون

فیلم داستانی نیمه بلند “بعد از ظهر” به کارگردانی امیر عباس ربیعی روی آنتن شبکه های صدا و سیما رفت.
به گزارش روابط عمومی خانه فیلم داستانی، فیلم نیمه بلند “بعد از ظهر” یکشنبه ۸ دی در کنداکتور پخش شبکه های صدا و سیما قرار گرفت و ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه افق و ساعت ۲۳:۵۰ از شبکه ۳ پخش شد. همچنین با توجه به استقبال خوب مخاطبان باز پخش این اثر ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه افق خواهد بود.
بعد از ظهر روایت دختر جوانی است که در وقایع پس از انتخابات ۸۸ بر اثر جراحات وارده از ضرب و شتم کشته می‌شود و…
این اثر از محصولات مشترک خانه فیلم داستانی و مرکز آفرینش‌های هنری بسیج است و تهیه کنندگی آن را جواد اسماعیلی و امیرحسین اسماعیلی برعهده داشته‌اند.
گفتنی‌است امیر عباس ربیعی در حال ساخت اولین تجربه سینمایی خود با نام “لباس شخصی” است و آن را برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند.
“بعد از ظهر” آخرین ساخته ربیعی پیش از “لباس شخصی” است که برای آن موفق به کسب فانوس زرین بهترین فیلم از جشنواره عمار شده است.

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.