نماهنگ

Hussain United Us

این نماهنگ، نمایشگر راهپیمایی شکوهمند اربعین، این حرکت عظیم، پرمعنا و پرمغز است که توسط عاشقان حسین (ع) انجام می‌گیرد.

ادامه مطلب

دعوت‌نامه

گروهی جهادی برای کمک و عملیات آبادانی به روستایی دورافتاده می‌روند. در راه، خواننده‌ای که خودرویش خراب شده، با آن‌ها همراه می‌شود. آن‌ها در روستا به مردم کمک می‌کنند و خواننده برای مردم روستا ترانه‌سرایی می‌کند؛ ترانه‌ای با موضوع امام زمان (عج).

ادامه مطلب

نقره جادو

در روز میلاد امام رضا (ع) ویژه برنامه‌ زنده‌ای در حال پخش است. شاعری دکلمه‌ای می‌خواند. زائران به زیارت امام رضا (ع) می‌روند و آن دکلمه، بینندگان تلویزیون را با پای دل، به زیارت امام رضا (ع) می‌برد.

ادامه مطلب

عیدانه

در آستانه عید نوروز مردی که سابقاً به مواد مخدر معتاد بوده، کمپ ترک اعتیاد را ترک کرده و به خانه اش باز می گردد. خانواده اش چشم انتظار او هستند.

ادامه مطلب

از اربعین تا اربعین

در این نماهنگ راه‌پیمایی شکوهمند اربعین حسینی نشان داده می‌شود. هر کسی از هر قشر و ملیت و با هر ناتوانی جسمی که دارد به سوی راهپیمایی اربعین می‌شتابد. در این بین، گروهی به خواندن نغمه‌های حسینی مشغولند. نماهنگ تا رسیدن به کربلا و مشاهده گنبد حرم حضرت عباس ادامه دارد.

ادامه مطلب

به نام ایران

این نماهنگ، قهرمانان ورزشی و المپیکی ایران را نشان می‌دهد و در بین آن، به سراغ رزمنده، مکانیک، مهندس، دانش‌آموز، پیرزن و … می‌رود. «به نام ایران» نشان می‌دهد که افراد حاضر در جامعه با کار و تلاش خود، بستر قهرمانی قهرمانان را فراهم نموده‌اند.

ادامه مطلب

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.