من پرتقال دوست ندارم

این فیلم کوتاه که با بازی محسن قاضی مرادی و رابعه مدنی تولید شده، داستان پیرمرد و پیرزنی را روایت می‌کند که چشم‌انتظار آمدن و بازدید فرزندان‌شان و نوه‌هایشان هستند. پس از آمدن آن‌ها، مشخص می‌شود که پیرمرد و پیرزن از دنیا رفته‌اند و فرزندان مزار آن‌ها می‌آیند. فیلم به زیارت اهل قبور و اهمیت خیرات برای آن‌ها می‌پردازد. «من پرتقال دوست ندارم» با چاشنی طنز نیز همراه شده و پیرمرد از این‌که فرزندانش همیشه برای او و همسرش پرتقال خیرات می‌کنند، شاکی است.

بیشتر...

آخرشه

آخرشه داستان کودکانی است که در کوچه فوتبال بازی کرده و در عین حال، خودروهای مدل بالای آن محله را با ذوق و لذت نگاه می‌کنند، تا اینکه خودرویی متفاوت نظرشان را جلب می‌کند.

بیشتر...

لایو Live

یک روحانی به عنوان کارشناس در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور دارد. او جواب سوالی که از وی پرسیده می‌شود را نمی‌داند…

بیشتر...

بی‌سیم

در سال‌های دفاع مقدس، یک بیسیم‌چی ایرانی، جلوتر از خط مقدم، در شرایط ویژه‌ای بدون آب گیر افتاده است. او به‌طور اتفاقی متوجه می‌شود که یک بیسیم‌چی عراقی نیز در شرایط مشابه در نزدیکی وی حضور دارد. آن‌دو با هم ارتباط برقرار می‌کنند…

بیشتر...

جرم یحیی

فیلم داستان مرد جوانی‌ست که امسال نباید در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کرد…

بیشتر...

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.