آخرشه

آخرشه داستان کودکانی است که در کوچه فوتبال بازی کرده و در عین حال، خودروهای مدل بالای آن محله را با ذوق و لذت نگاه می‌کنند، تا اینکه خودرویی متفاوت نظرشان را جلب می‌کند.

بیشتر...

لایو Live

یک روحانی به عنوان کارشناس در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور دارد. او جواب سوالی که از وی پرسیده می‌شود را نمی‌داند…

بیشتر...

بی‌سیم

در سال‌های دفاع مقدس، یک بیسیم‌چی ایرانی، جلوتر از خط مقدم، در شرایط ویژه‌ای بدون آب گیر افتاده است. او به‌طور اتفاقی متوجه می‌شود که یک بیسیم‌چی عراقی نیز در شرایط مشابه در نزدیکی وی حضور دارد. آن‌دو با هم ارتباط برقرار می‌کنند…

بیشتر...

جرم یحیی

فیلم داستان مرد جوانی‌ست که امسال نباید در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کرد…

بیشتر...

زیرو Zero

خانواده ای دونفره مهمان خانواده دو نفره دوست‌شان هستند. در راه، با سفارش و هزینه میزبان، یک نوشابه (زیرو) برای شام می‌خرند که کد قرعه‌کشی دارد. وقت شام، مراسم قرعه‌کشی نوشابه از تلویزیون در حال پخش است و کد برنده، کد نوشابه آنهاست. در همین هنگام، بر سر اینکه صاحب نوشابه و درنتیجه، صاحب جایزه چه کسی خواهد بود، دعوایی رخ می‌دهد.

بیشتر...

تالسا Tulsa

تام پسر‌بچه سیاه‌پوستی است که در مزرعه‌ای متروک همراه با همبازی سفید پوست آمریکایی خود در حال بازی کردن است. او ناگهان صدای شلیک گلوله ای می‌شنود و از پشت نیزارها شاهد کشته شدن پدر و مادرش توسط دو نژاد پرست آمریکایی می‌شود…

بیشتر...

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.