از اربعین تا اربعین

در این نماهنگ راه‌پیمایی شکوهمند اربعین حسینی نشان داده می‌شود. هر کسی از هر قشر و ملیت و با هر ناتوانی جسمی که دارد به سوی راهپیمایی اربعین می‌شتابد. در این بین، گروهی به خواندن نغمه‌های حسینی مشغولند. نماهنگ تا رسیدن به کربلا و مشاهده گنبد حرم حضرت عباس ادامه دارد.

بیشتر...

قرمز

در جبهه جنگ تحمیلی ایران و عراق، همه هم‌رزمانِ رزمنده‌ای شهید شده‌اند و او تنها مانده که مقاومت کند. فیلم، آخرین دقایق مقاومت رزمنده‌ در خط را نشان می‌دهد.

بیشتر...

رأس هشت

کاشانی به دلیل دیر بیدار شدن با تاخیر به مصاحبه کاری می‌رسد. وقتی رئیس شرکت از او خرده می‌گیرد، او همین موضوع را به عنوان دلیل دیر آمدنش عنوان می‌کند. رئیس شرکت ابتدا از او عصبانی می‌شود اما به خاطر صداقت‌اش، مجدداً با وی قرار گذاشته و او را استخدام می‌کند.

بیشتر...

مَرده و قولش

یک کاندیدای انتخاباتی به همراه محافظان و طرفدارانش در یکی از حوزه‌های انتخاباتی حضور دارد و رای خود را به صندوق می‌اندازد. ناگهان کودکی به وی نزدیک می‌شود….

بیشتر...

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.