تیزرها

زنگ آخر

پسری در پی یک دعوا در مدرسه از پسر قلدری کتک می‌خورد. او قصد دارد با یک تکه آینه شکسته، پسر قلدر را مجروح کند. اما با دیدن عاقبت، از این کار دست می‌کشد.

ادامه مطلب

یاد

مردی در آسانسوری عجیب و مخوف گیر کرده است. باتری گوشی موبایل‌اش در حال اتمام بوده و هیچ تماسی با خارج ندارد. در این حالت که همه چیزهای عزیر برایش بی‌فایده است او به یاد چیزی می‌افتد…

ادامه مطلب

دوخت و دوز

زنی به همراه دختر جوانش به خانه یک خیاط آمده‌اند. زن غیبت می‌کند و سعی می‌کند سر از کار خیاط در بیاورد. سخن‌چینی زن باعث می‌شود تا نوۀ خیاط بترسد و لباس خودش نیز بسوزد.

ادامه مطلب

محاکمه

یک کاندیدای انتخاباتی که تصمیم دارد با تهمت و بردن آبروی رقیبش، رای‌های او را کم کند، در دادگاهی محاکمه و بازجویی می‌شود. در پایان مشخص می‌شود که این دادگاه، دادگاه وجدان خودِ اوست.

ادامه مطلب

چند لحظه زندگی

فیلم، لحظاتی از زندگی طلبه‌ای‌ جوان و همسرش را نشان می دهد. مرد میوه‌های نه‌چندان مطلوبی خریده است، اما همسرش آن را به روی او نمی‌آورد. از طرفی غذایی که زن پخته، بی‌نمک است. اما مرد در لحظه‌ای دور از چشم همسرش، به غذا نمک اضافه می‌کند تا اشتباه او را بپوشاند.

ادامه مطلب

شب گرم پاییزی

دختربچه و پسربچه‌ای فقیر، در خیابان قوطی‌های فلزی نوشابه جمع می‌کنند. آنها شب‌هنگام پیتزایی نیمه‌خورده‌شده که پیدا کرده‌اند را مانند یک کیک تولد با کبریت تزیین کرده و آن را با شادی می‌خورند.

ادامه مطلب

صبح حلب

تروریست‌ها به روستایی در حومه حلب حمله کرده‌اند. خانواده‌ای سراسیمه با وانت فرار می‌کنند. در حین فرار، کودک خانواده از پشت وانت به زمین می‌افتد. تروریست‌ها به وانت نزدیک شده‌اند و پدر مجبور می‌شود تا کودک را رها کرده و به همراه باقی خانواده بگریزد.

ادامه مطلب

گل طلایی

بازی فوتبال تیم ملی ایران و تیم ملی چین در حال جریان است. تیم ایران نیاز به برد دارد اما موفق به گلزنی نمی‌شود. آنها صاحب یک ضربه پنالتی می‌شوند. اما نمی‌توانند آن را به گل تبدیل کنند. زمان به سرعت در حال گذر است که ناگهان کاپیتان تیم ملی ایران متوجهِ نکته‌ای مهم می‌شود…

ادامه مطلب

دم عید

دختر جوانی از دانشگاه به خانه می‌آید. او در راهروی آپارتمان می‌بیند که مرد فقیر همسایه بر اثر گازگرفتگی فوت کرده است. وقتی به خانه می‌آید متوجه می‌شود که بخاری خراب‌شان در منزل نیست…

ادامه مطلب

تخمه ژاپنی

سه کارگر ساختمانی در مورد پیشرفت‌ها و فن‌آوری کشور ژاپن با هم صحبت کرده و آن را دست‌نیافتنی توصیف می‌کنند. درحالی که خود از نبود سرکارگر سوءاستفاده کرده و به تفریح و کم‌کاری مشغول هستند.

ادامه مطلب

خلاف سنگین

عده‌ای خلافکار در سلول زندان گرد هم نشسته‌اند و در مورد خلاف‌ها و جُرم‌هایی که مرتکب شده‌اند با افتخار صحبت می‌کنند. در بین آنها، جوانی که ظاهرش به افراد مجرم شبیه نیست نیز حضور دارد که مورد تمسخر جمع است، تا اینکه جوان در مورد خلافی که مرتکب شده صحبت می‌کند…

ادامه مطلب

سال ها بود که احساس می شد آنچه سینمای ایران خوانده می شود در شان انقلاب اسلامی نیست. ما هم مثل بسیاری از دلسوزان چنین حسی داشتیم و دوست داشتیم کاری بکنیم. از طرفی جوان بودیم و اکثر مسیرها به سمت مان مسدود بود. به تعبیر خیلی ها جایی برای جوان انقلابی در سینما نبود اما عمیقا میدانستیم که حرف های جدیدی برای گفتن داریم.