دو حضور بین المللی دیگر برای «تالسا»


به گزارش روابط عمومی خانه فیلم داستانی فیلم کوتاه «تالسا» به کارگردانی «سید پرویز شجاعی» در ادامه حضورهای بین المللی خود در بخش پانورامای جشنواره BuSho مجارستان به رقابت می‌پردازد.

این جشنواره که سیزدهمین دوره خود را برگزار می کند در بخش پانوراما فیلم هایی از کشورهای سوئد، آلمان، نروژ، آفریقای جنوبی، اسپانیا، انگلیس، فرانسه، بلژیک، استرالیا، کانادا، آمریکا، روسیه، چک، اسوونی و ایران را به نمایش خواهد گذاشت. سیزدهمین دوره جشنواره BuSho در تاریخ 29 اوت تا 3 سپتامبر ( 7 تا 12 شهریور) در بوداپست پایتخت مجارستان برگزار خواهد شد.

همچنین فیلم «تالسا» به بخش مسابقه Palena Film Festival پالینا از ایتالیا راه یافت. فستیوال «پالنا» یک مسابقه چهار روزه است که در 7 الی 10 اوت 2018 در پالینا ایتالیا برگزار می‌شود. مراسم اختتامیه نیز در تاریخ 10 اوت 2018 برگزار خواهد شد. این فستیوال که یازدهمین دوره خود را برگزار می کند از مهمترین دور مسابقات جهان است که از ۱۲۵ کشور از پنج قاره در آن شرکت کرده اند.

فیلم کوتاه «تالسا» پیش از این موفق به کسب جایزه ویژه هیات داوران جشنواره YoungAbout  ایتالیا، جایزه ویژه هیات داوران جشنواره فیلم های سیاسی آرژانتین، حضور در بخش مسابقه جشنواره های  Perth استرالیا،  Archaeology آمریکا، جشنواره Muestra Cine+Video شیلی و Tiburon آمریکا شده است.

این فیلم از تولیدات خانه فیلم داستانی است.